COVIT 19 A KARŞI ÖNLEMLERİMİZİ ALDIK - Elegance Hotel Kemer

COVIT 19 A KARŞI ÖNLEMLERİMİZİ ALDIK

Dünyada yaşanan salgın ile misafirlerin Check-in süreçleri, otelde yeme alışkanlıklarından odalarının nasıl temizleneceğine kadar her şeyi değiştirebilecek bir dönem başlatacak gibi görünüyor. Covit 19 ile değişecek tatil anlayışımızı ve salgının bizleri en az etkileyecek ortamı hazırlama konusunda Elegance Hotel Kemer olarak yapacaklarımızı sizlere kısaca özetlemek isteriz.

1- OTEL GİRİŞİNDE ATEŞ KONTROLÜ

Virüs riskini henüz bina içerisine girmeden engelleme amacıyla resepsiyonda ateş kontrolü yapacağız. En az bir metre mesafe işaretleri koyacağız. Otel girişinde açık alanda özel bekleme alanı oluşturup misafirlerimizi işlemleri yaparken orda sosyal mesafe kuralına göre bekleteceğiz.

2) ODA SATIŞI VE TEMİZLİĞİ

29 odalı otelimizde sadece maksimum 20 oda satışı yapılacaktır ve her oda 12 saat süre ile yeniden misafir girişine açılmayacaktır. Oda içerisinde yer alan kahve istasyonları özel dezenfektan ile günlük temizlenecektir. Her misafir ayrıldıktan sonra temizlik, temizlik görevlilerince maske ve eldiven ile yapılacaktır. Odalar özel dezenfektan ile temizlenecek ve oda yarım gün havalandırılacaktır. Ortak kullanım alanlarında her noktada dezenfektan olacak ve temizlik gün boyunca belli sürelerde tekrarlanacaktır.  Her yıl bakımdan geçen klimalar temizlenip düzenli bakımı yapılacaktır.

3) ÇAMAŞIRHANEMİZ

Geçen seneye kadar dışardan hizmet olarak aldığımız yıkama hizmetini bu sene kendi bünyemizde sağlayacağız. Odadan çıkan her malzeme özel poşetlerde çamaşır makinasında en az 90 derece de yıkanacak ve otel içinde ütülenip odalarınızda kullanılacaktır.

4- AÇIK BÜFE HİZMETİMİZ VE RESTAURANT HİZMETİMİZ

En az 24 çeşit ve her şeyi mutfağımızda hazırladığımız lezzetli açık büfe kahvaltı  hizmetimizi aynı çeşitlilikle ve gelişmelere göre açık yada kapalı olarak hazırladığımız özel misafir tabaklarına dönüştüreceğiz. Masalar arasına en az bir metre mesafe koyacağız. Yemek yeme alanını üç farklı alanda yiyecek şeklinde organize edeceğiz.

5- ELEGANCE SPA HİZMETLERİ

Gelişmelere göre her misafire randevulu olarak kullanım sunulabilir yada bu sezon bu hizmet sunulmayabilir.

6) MUTFAĞIMIZ

Ekmeğinden tatlısına kadar her çeşidin mutfağımızda hazırlandığını belirtelim. Aşcılarımız ve mutfak görevlilerimiz maske ve eldiven ile çalışacaklar ve gün boyunca mutfak sürekli dezenfekte edilecektir. Pazardan aldığımız her malzeme sirkeli suda yıkanıp kullanılacaktır ayrıca marketlerden aldığımız malzemeler mutfağa görmeden temizlenip mutfağa öyle alınacaktır.

10) HAVUZUMUZ

Düzenli temizlenen ve her akşam ilaçlanan haftada bir sağlık bakanlığı kuralına göre temizlenen havuzumuz açık kalacaktır.

Bizi Arayın