Hakkımızda - Elegance Hotel Kemer

Hakkımızda

Akdeniz’in enfes doğasında kurulu  çam ağaçları ve görkemli Olimpos dağı manzarası eşliğinde, klasik tatil yada Her şey dahil konseptinden sıkılanlar için alternatif bir tatil planı sunan Elegance Hotel Kemer bir butik oteldir.

Yıllarca Yurtdışı Eğitim sektöründe hizmet veren İstanbul kökenli sahibesinin kişiye özel butik konsepti ile şekillenen Elegance Hotel Kemer size samimi, sıcak bir tatil vadediyor. 2016’da baştan aşağı yenilenen otelimizde verdiğimiz hizmet Dünya genelindeki misafirlerimize yöneliktir.

Yabancı ve Türk misafirlerimize verdiğimiz hizmette doğru yoldayız ki  2019 da  uluslararası iki değerli ödüle layık görüldük. Dünya genelinde değerlendirme yapan ‘Travel and Tourism Award’ tarafından verilen ‘Turkey Affordable Hotel’ kategorisindeki ödülümüz ve Hotelscombined tarafındanverilen ‘ 2019 recognition of excellence ‘ ödülümüz ile aldığımız güven ve gurur ile sizlere hizmete devam edeceğiz.

Dünya genelinde değerlendirme yapan ‘Travel and Tourism Award’ tarafından verilen ‘Turkey Affordable Hotel’ kategorisindeki ödülümüz ve Hotelscombined tarafındanverilen ‘ 2019 recognition of excellence ‘ ödülümüz ile aldığımız güven ve gurur ile sizlere hizmete devam edeceğiz.

Elegance Hotel Kemer hikayesi olan bir otel. Kemer bölgesindeki ilk otellerden biri olan otelimiz, bölgenin tüm tarihsel sürecine tanıklık etmiştir. Kemer bölgesinde yabancı ve yerli bir çok misafirimize butik otel anlayışı ile hizmet veren ilk otellerden biri olmuştur.

Bizler Dünyada ve Türkiye’de iş, seyahat ve tatil için tek başına veya çocuklar ile yüzlerce farklı otelde kaldık. Konaklamamızda; temizlik, samimiyet, taze ve günlük kullanılan menüler, güler yüzlü personel en önemli noktalarımızdı. Tüm bu tecrübeler bizleri sıcak, samimi, temiz bir aile butik otel konseptine taşıdı.  

Sıcacık bir karşılama , tertemiz ve rahat yatak ve oda konforu, oda içinde pratik tasarım , taze ve günlük yiyecek menüsü, SPA hizmetleri, güler yüz, sessiz ortam yani tam kafa dinlenecek bir ev gibi otel. Otelimiz , her zaman olduğu gibi, sizi sıcak ve ilgi dolu bir hizmet karşılıyor. Sizi sarmalayan misafirperverlik hissi, odanızın kapısını araladığınızda da devam ediyor.

Eğitim sektöründe yıllar içinde katladığı deneyim ve bilgi birikimini turizme de yansıtma hedefinde olan Elegance Hotel Kemer bu sektörde de; sürdürülebilir başarılar, kalıcı değerler ve en üst düzey misafir memnuniyeti doğrultusunda tercih edilen ilk marka olma hedefiyle hareket ediyor.

VİZYONUMUZ

Misafirlerimizin isteklerini doğru özümseyerek, üstün kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeyen, sıcak ve samimi  bir butik otel konsepti ile misafirlerin ve çalışanların tercih ettiği ulusal ve uluslararası alanda bilinen bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Değerlerimizi koruyarak misafir ve çalışan memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmak.

Bizi Arayın