KEMER BÖLGESİNİN YENİ TURİZM KONSEPTİNE UYUMLU EN HİJYENİK BUTİK OTELİ - Elegance Hotel Kemer

KEMER BÖLGESİNİN YENİ TURİZM KONSEPTİNE UYUMLU EN HİJYENİK BUTİK OTELİ

Antalya Kemer bölgesi Türkiye’nin en doğal, el değmemiş ve kalabalıktan uzak bölgelerinden birisidir. Kemer merkezi küçük bir kasaba olmasına rağmen dünya çapında bilenen bir tatil destinasyonudur. Yanı başında yer alan Göynük kanyonu, Phaselis Antik kenti, Olimpos, Çıralı ve Adrasan gibi doğa harikası yerlere çok yakındır.

Kemer’in en güzel ve temiz butik otellerinden birisi ELEGANCE OTEL’dir. Otelimiz Covid 19 öncesi de temizliği, titizliği, hizmet kalitesi , ve yemek kalitesi ile her zaman Booking.com ve OdaMax, Expedia.Com gibi önde gelen sitelerde memnuniyet puanlarımız 9.0 ve üzeridir. Kemer’de bu puana sahip nadir otellerden birisidir.

Otelimiz; Dünya Sağlık Örgütü,  T.C Sağlık Bakanlığı ve T.C Turizm Bakanlığı Covid 19’a karşı alınacak önlemlere harfiyen uymaktadır. Tüm odalarımız ve ortak alanlarımızda önlemler alınmıştır. Aşağıda 13 madde ile alınan önlemler listelenmiştir.

Otelimiz normalde 30 oda ve 75 kişilik kapasiteye sahiptir. Ancak bu yıl sadece 20 oda kapasitesi ve en fazla 50 müşteri ile hizmet vereceğiz. Ortalama kapasitemiz ise 12 oda 25 misafir olarak beklenmektedir. 

Akdeniz Bölgesi T.C Sağlık Bakanlığı verilerine göre en az Covid-19 vakası gözüken bölgemizdir. Özellikle Kemer ve çevre yerleşim birimleri olan Çıralı, Göynük, Olimpos, Adrasan doğası, temiz havası, yeşilliği,  mavi bayraklı plajlarıyla ve insan nüfusunun azlığı nedeniyle en az risk teşkil eden bölgelerimizdendir.

Otelimiz Covid-19 sonrası yeni turizm konseptine en hızlı uyum sağlayan otellerden bir olmuştur. Bu doğrultuda almış olduğumuz önlemler;

•             Otel girişinde düzenli ateş kontrolü

•             Mesafe kurallarına uyum

•             Maske zorunluluğu

•             Odalarda kahve istasyonları ve mini barlar sizin kullanımınıza özeldir- dışardan kendi yiyecek ve alkollü- alkolsüz içeceğinizi getirebilirsiniz.

•             Kişiye özel kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği servisi- Bir defa kullanımlık tabaklar, çatal bıçak setleri alternatif olarak paketli verilmektedir.

•             Oda temizliği – Odalarımız düzenli olarak organik temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Dileyen misafirlerimiz kendi çarşaf- havlu setlerini getirebilirler. Kendilerine düzenli özel çamaşır yıkama hizmeti verilecektir. Odalar boşaldıktan sonra 24 saat boş bırakılır temizliği ve havalandırması yapıldıktan sonra yeni misafir kabul edilir

•             Odaların balkonları  geniş ve havadardır düzenli dezenfekte edilmektedir.

•             Genel Temizlik – ortak kullanım alanları , koridorlar, restorant,  bar, mutfak   ve malzemeleri düzenli olarak organik temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Ancak alternatif olarak tek kullanımlık bardak, tabak, çatal bıçak setleri kullanımınıza hazırdır

•             Spa ve Hamam alanı – Günde 5 defa düzenli temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.

•             Her odanın bakımı yapılmış ve dezenfekte edilmiş kliması vardır. Merkezi klima olmadığı için rahatlıkla klimaları kullanabilirsiniz.

•             Çalışanlarımız düzenli sağlık kontrolüne tabi tutulmakta ve en yüksek hijyen kurallarına uymaktadırlar.

•             Butik otel olduğumuz için misafir sayımız kısıtlıdır bu nedenle sürekli dezenfekte edilen ve kontrolü İlçe Sağlık birimleri tarafından yapılan havuzumuz rahatlıkla kullanılabilir.

•             Anlaşmalı olduğumuz Ayışığı plajları ve çevre bölge plajları sosyal mesafe kurallarına uygun hareket etmektedirler.

Elegance Otel Kemer olarak sizlere bu zor günlerde en iyi hizmeti vermeye hazırız.

Sağlıkla Kalın ve Tatilsiz Kalmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın