ÖDÜLLERİMİZ - Elegance Hotel Kemer

ÖDÜLLERİMİZ

2019 RECOGNITION OF EXCELLENCE HotelsCombined
9.2 Rated by Guests

TURKEY
AFFORDABLE HOTEL OF 2020

Turizm alanında hizmet vermek, çok titizlikle ve detaylı planlanması gereken bir organizasyondur. Hepimiz tatilimizi planlarken ülke, şehir, otel araştırırken belli kriterlere göre araştırırız. Gezmek görmek kadar otel içinde geçirilen kaliteli zaman önemlidir. Yatağınızın rahatlığından, odanızın size hizmet verecek şekilde dizayn edilmesine, odanızın ve otelinizin her noktasının temiz olması, yemeklerin taze ve lezzetli olması, otel içi konfor, çalışanların güler yüzlü ve yardımsever olması kaliteli hizmeti belirler. Aslında hep denildiği gibi ‘Hepimiz tatil için çalışırız’. Yoğun bir tempodan sonra beklentilerinizi karşılayan bir tatil unutulmazdır.

İşte Elegance Hotel Kemer olarak bizler tatilinizin unutulmaz olması için çalışmaktayız.

Elegance Hotel Kemer; Butik otel ve özel hizmet anlayışında benimsediğimiz değer ve hizmet üzerinden  BOOKING, Hotels.com, ETS, Expedia gibi pek çok web acentası tarafından  2019 da da 9.2 civarında puanlar ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tüm bu oylamalar bildiğiniz  üzere otelimizde konaklamış misafirlerimizin yorumlarına dayalı olarak verilmektedir. Yabancı ve Türk misafirlerimize verdiğimiz hizmette doğru yoldayız ki  2019’da  uluslararası iki değerli ödüle layık görüldük. Dünya genelinde değerlendirme yapan ‘Travel and Tourism Award’ tarafından  verilen ‘Turkey Affordable Hotel’ kategorisindeki ödülümüz ve Hotelscombined tarafından verilen ‘ 2019 recognition of excellence ‘ ödülümüz ile aldığımız güven ve gurur ile sizlere hizmete devam edeceğiz.

Dünya genelinde değerlendirme yapan ‘Travel and Tourism Award’ tarafından verilen ‘Turkey Affordable Hotel’ kategorisindeki ödülümüz ve Hotelscombined tarafından verilen ‘ 2019 recognition of excellence ‘ ödülümüz ile aldığımız güven ve gurur ile sizlere hizmete devam edeceğiz.  

Bizi Arayın