PLAJIMIZ - Elegance Hotel Kemer

PLAJIMIZ

Kemer’in en güzel koyu olan Ayışığı koyunda yer alan özel anlaşmalı plajımız otelimizden sadece yürüme mesafesinde 800 metre uzaklıktadır. Otelimizden plaja ve plajdan otelimize servis kullanarak 5 dakikada, yürüyerek 15 dakikada ulaşabileceğiniz mekanda şezlong ücretsiz ve Elegance Hotel misafirleri giriş parası ödemiyor.

İsterseniz keyifli Liman caddesi üzerinde yürüyerek alışveriş mağazalarına girerek, Marinanın önünden geçerek rahatlıkla plajımıza ulaşırsınız. Dilerseniz servis ile beş dakikada da plajımıza ulaşırsınız. Giderken otel resepsiyonundan plaj havlunuzu almayı unutmayın.

2006 yılından beri Deniz ve doğa manzarasıyla göz dolduran Qualista Beach, geniş ve rahat teras ve oturma alanları , şezlong ve güneşlenme alanları ile hizmet veriyor.

Alışılagelmiş Beach ortamından farklı olarak ferah ve rahatlatıcı iç yapısıyla  Kemer’de kalitenin ve ferahlığın simgesi QUALİSTA Beach; ses, ışık sistemleri, sahili,  muhteşem deniz manzarası ve deneyimli personeli ile sizlere en iyi hizmeti sunuyor.

DAHA FAZLA FOTOĞRAF GÖR

Bizi Arayın